KONTAKTUJTE NÁS:

+ 420 777 871 831

 

 We speak English:

+ 420 774 871 833

 

Мы говорим пo русски:

+ 420 777 118 019

 

Fotogalerie

Některé naše realizace zobrazené na mapě

 

 

Rekonstrukce koupelny v rodinném vícegeneračním domě, aneb není malých koupelen.

nawawi-020bis

Někdy se koupelna prostě musí vejít. Do malých, úzkých prostor. Nicméně - pokud nejste nároční na velkou koupelnu, i v malé je možné vytvořit příjemné a útulné prostory pro očistu.V tomto případě šlo především o to, aby mladý pár měl své soukromí. Tedy se spokojil i s menší koupelnou se sprchovým koutem. Prostor opticky zvětšují zrcadla, skvěle vymyšleno umyvadlo pro dva v jednom.

nawawi-019  nawawi-022  nawawi-023bis  nawawi-021bis

 

Rekonstrukce koupelny v bytovém domě. Velkoformátové obklady a minimalismus spolu krásně ladí.

bdd 1 265 3

 

Velkoformátové obklady a minimalismus je pro lidi, kteří mají rádi svůj řád, nekomplikovanost.Tmavošedý obklad stěn v kombinaci se světlešedou dlažbou, bílá sanita,bílé skříňky s lesklým povrchem a voděodolnou úpravou/HANÁK Veletržní/ skleněný spchový kout a rovné linie. Vždy je potom lepší dodržet jednu linku stylu v celém bytě.V tomto případě tomu tak naštěstí je. 

 bdd 1_265_1  bdd 1_265_2  bdd 1_265_4  bdd 1_265_3    

 

 

 

 

Malé prostory činžovních domů potřebují světlé barvy. Ale i malé koupelny mohou přinášet pozitivní enegrii a dostatek prostoru pro každodenní potřeby.

0v44bis

Malé koupelny s různými zákoutíme je nutné vždy nejdříve pečlivě promyslet, materiály volit spíše světlé, pomůže sklo, zrcadla, lesklé povrchy a vhodné doplňky. Tuto koupelnu si vymyslela klientka sama a je znát, že její vkus je opravdu elegantní, s nádechem romantiky, ale přitom se povedlo zachovat čisté a svěží linie.

 0v44bis  0v45bis  0v43bis      

  

Nově vybudovaná koupelna ve starším rodiném domě. Mužská elegance, ryzí gentleman´s style podtrhuje jednoduchost, kombinace skla a kamenné mozaiky.

bdd 1 366 12

Koupelna pro muže je vždy tak trochu výzva. Na druhou stranu - muži mají vždy jasno. V barvách, uspořádání sanitárních prvků, skvěle znají své potřeby. A přestože se jednalo o trochu atypické prostory,  výsledek je naprosto dokonalý.

 bdd 1_366_1  bdd 1_366_2  bdd 1_366_11  bdd 1_366_3    

 

Přestavba koupelny v činžovním domě. Mozaiky jsou stále krásným doplňkem.

01n8bis

Vytvořit příjemné místo pro každodenní rituály tak, abyste se dokázali ráno nabít energií a večer ze sebe přebytečnou zase sundat, chce mít to správné prostředí. I když se kombinace odstínů béžové, tmavohnědé a bílé někam v této uspěchanosti ztratil, stále bude hrát pro velkou část našich klientů prim. Stačí jen vystihnout tu správnou míru. Zděné niky, poličky a další zákoutí pro drobné lahvičky a košíčky a další nutnosti by ocenila každá žena.

022bis-2    01n6bis    021bis    

 

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě. Prostor, světlo a elegance.

 DSC1422 web

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě mívá vždy velmi dobrý výsledek. Jednak je to dáno tím, že se jedná o opravdu velké prostory, kam se pohodlně vejde vše, co se od koupelny očekává - sprcha, vana,závěsný klozet a pohodlné místo i pro pračku, ale hlavně - většinou mají okno. A to místnost prosvětlí a dovolí použít i kombinace tmavších barev. Na obrázku černobílá klasika.

 DSC1508 web     DSC1454 web     DSC1485 web     DSC1429_web

 

 

Úprava interiéru novostavby a realizace interiérového nábytku HANÁK

 

 DSC7650 web   

Netradiční novostavby jsou přímo výzvou pro ty, kteří si přejí dát prostor své kreativitě, zařídit si své bydlení dle svých netradičních představ. Klientka, která se rozhodla pro tento interiér, měla ve svém rozhodování jasno. Industriální styl - tedy styl, který je inspirován tradičními výrobními halami a průmyslovými provozy - hlavními prvky jsou potom beton, staré železo,ocel a dřevo a režné zdivo. Nábytek společnosti HANÁK v šedé barvě matného laku, pracovní deska TECHNISTONE, grafosklo s motivem dřeva. Stavební úpravy novostaveb do požadovaného stylu provádíme ve spolupráci s architekty. Výsledek je vždy naprosto dokonalý.

 indu  DSC7615_web  DSC7585_web  DSC7637_web