KOUPELNY

Previous Next

Koupelny

Zahoďte své starosti a obavy s rekonstrukcí, na ty jsme tu my.Výměna starého umakartového jádra za zděné je věc, která již dnes napadne každého ve chvíli, kdy do něj vstoupí. Většinou je jeho rekonstrukce první na řadě po zakoupení panelového bytu s umakartovým jádrem. V současné době jsou tyto jádra nejen morálně zastaralá a nevyhovující současným trendům bydlení, ale mnohdy i hygienicky závadná - plísně, hmyz a podobně. Vlastně by Vás překvapilo, s čím vším nyní bydlíte…

 

koupelny

 

Většina z nás se takové rekonstrukci prostě nevyhne.Pak nastane zmatek, protože firem, které nabízejí rekonstrukci bytového jádra anebo rekonstrukci koupelny je tolik, že jsme unaveni hned po první půlhodince lehkého mapování internetových stránek. Komu věřit a nevěřit, je jen na Vašem zvážení. Zkuste dát na starý dobrý první dojem a několik informací, které jsou při výběru partnera pro rekonstrukci opravdu zásadní:

 

  • jak dlouho je firma na trhu a jak dlouho se doopravdy věnuje rekonstrukcím bytových jader, rekonstrukcím koupelen a bytů

 

  • jaké má živnostenské oprávnění – zda odpovídá rozsahu rekonstrukce, které plánujete (naše živnost: „ Provádění staveb a jejich změn a odstraňování, ale také truhlářství a podlahářství)

 

  • jaké služby (kromě samotné rekonstrukce) nabízí navíc (jsme zařízeni na kompletní rekonstrukce bytů – kromě koupelen si poradíme také se zbytkem bytu – děláme topení, elektriku, plyn, podlahy, okna a dveře, a v neposlední řadě kuchyně – jsme autorizovaným prodejcem firmy zvučného jména – HANÁK a.s. - a věřte nám, že není jednoduché projít sítem požadavků výrobce tohoto typu. Pro své zákazníky před zahájením stavby zajišťujeme projektovou dokumentaci a statické posouzení stavby, po dokončení předáváme potřebná potvrzení a revize.)

 

  • zda má firma kancelář a pevnou linku se stálou službou, kam se vždy! v průběhu rekonstrukce bytového jádra nebo bytu dovoláte ( máme nejen pevnou linku +420 233 383 353 – kdykoli od 10.00 do 18.00 hodin, v případě nutnosti jsme k dispozici na mobilech i o víkendu - +420 777 871 831)

 

  • pro nás nejdůležitější – zda Vám jako člověku první kontakt s poptávanou firmou nevezme chuť na samotnou rekonstrukci (u nás bereme svou práci velmi osobně a jsme rádi, když se Vám nová koupelna nebo byt, který jsme zrekonstruovali na konci akce líbí a poté přijde to, o co se celou dobu rekonstrukce snažíme – ukážete svým sousedům, kamarádům a přátelům výsledek naší práce – novou zrekonstruovanou koupelnu nebo i celý byt a my tím získáme další zákazníky, kteří již přijdou od Vás s referencemi. A tím se vyhnou zmatku a celé anabázi při hledání partnera pro rekonstrukci. Té správné firmy, kterou jste právě našli i Vy.)

 

 koupelny