REKONSTRUKCE BYTU

Previous Next

Kompletní rekonstrukce bytu

Provádíme:

 

  • rekonstrukce bytových jader a koupelen ve starších zástavbách
  • příprava instalací pro novou kuchyň - i v novostavbách
  • úpravu stávajících příček, bourání otvorů i do nosných konstrukcí
  • nové rozvody elektrické instalace
  • nový rozvod plynovodu
  • kompletní topenářské práce – od vyvložkování komínu, výměny stávajícího kotle a radiátorů
  • sádrokartonářské práce, štukování, malování
  • výměnu oken
  • výměnu dveří – za standardní nebo dveře s obložkovými zárubněmi, posuvné atp.
  • výměnu stávajících podlahových krytin

 


Pro všechny práce si sami připravujeme potřebná stavební povolení nebo ohlášení, zajišťujeme stavební projektovou dokumentaci,statické posouzení, samozřejmostí jsou revize na veškeré prováděné práce, která předáváme po skončení akce.

Dříve než se pustíte do rekonstrukce, je třeba vše promyslet, aby byl výsledek dokonalý. Nabízíme proto našim klientům možnost svou představu nejprve zkonzultovat s architektem nebo bytovým architektem.
Investovat předem do návrhu architekta se vážně vyplatí. Jsou schopni vymyslet Vaše nové bydlení tak, aby se Vám nejen příjemně, ale také funkčně dobře bydlelo.
Především majitelé malých bytů mohou být překvapeni, co všechno schopni vymyslet a samozřejmě - za naší asistence zrealizovat.

 

hanak kuchyne Prime 2

 

Je jen na Vás zvolit firmu, která své práci rozumí


Jestliže máte to štěstí a bydlíte v domě se slušnými sousedy, Vaše chodba nepřipomíná smetiště, rozhodně se vyplatí investovat do rekonstrukce celého bytu. Navíc, právě v této době, kdy klesly ceny bytů a byt v paneláku je dostupná záležitost pro většinu z nás, je rozumné zaplatit si jeho kompletní rekonstrukci a zajistit si tak bydlení bez nepříjemností jako je hlučný soused nebo hmyzouni v koupelně za umakartem. Žijeme ve 21. století a naše bydlení by mělo odpovídat určitým standardům. Ty Vám zajistí rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce kuchyně i rekonstrukce celého bytu.

My jsme tady pro Vás, abychom Vám pomohli zorientovat se v široké nabídce, pomůžeme Vám ujasnit si, jak vlastně chcete bydlet, co je pro Vás opravdu důležité a co by se mohlo stát pouze zbytečným vyhazováním peněz. Přemýšlíme o své práci a snažíme se pochopit také vaše potřeby.

Pár příkladů, na které je třeba brát při rekonstrukci koupelny zřetel a kde pomůžou zkušenosti naší firmy:

 

Spojené WC s koupelnou – ano či ne?


Jsme také lidé a také každé ráno odcházíme ze svých bytů společně s dětmi a víme, že spojovat WC a koupelnu v bytě pro 4 lidi, kde není možné mít 2 toalety, sice zajistí větší prostor koupelny, každé ráno se však změní v noční můru. Zvlášť, pokud jedním z obyvatelů bytu je 14-ti letá puberťačka…..
Větší prostory koupelny je možné získat jednoduchou optickou fintou – vybírejte světlé barvy, koupelna obložená v odstínu černé a tmavohnědé místnost opticky zmenší. Místo velké vany použijte menší se sprchovou zástěnou – můžete v nich sedět, můžete se v nich sprchovat, a přesto nebudete mít na zemi díky zástěně potopu – získáte tak prostor navíc.


Nezapomeňte na úřady


Než začneme rekonstrukcí Vašeho bytu nebo Vaší koupelny, je třeba vědět, co všechno je nutné vyřídit a zda a proč potřebujete nějaká povolení. To co Vám připadá jako zbytečné papírování, které samozřejmě můžeme vyřídit za Vás - protože nás to baví, Vás nakonec může stát tisíce i desetitisíce na pokutách.Pokud třeba počítáte s vyzděním koupelny, je nutné mít vypracovaný posudek statika, protože může dojít k přílišnému zatížení stropů. Nejlepší je, když si všechny podklady připraví firma, která rekonstrukci provede. Ve Vašem případě to bude tedy naše firma….zařídíme vám i stavební povolení na úřadě…