• Po - Pá: 8:00 - 17:00

SANITÁRNÍ KERAMIKA

  • Sanitární keramika
  • Sanitární keramika
  • Sanitární keramika
  • Sanitární keramika
  • Sanitární keramika
  • Sanitární keramika

Sanitární keramika

Na trhu se dnes objevuje sanitární keramika různých výrobců, kteří hledí nejen na funkčnost, ale také na designové zpracování svých výrobků. Koupelnu si tak můžete vybavit dle svých potřeb, požadavků a nemusíte se omezovat na "cokoliv", pokud je Vaše koupelna menších rozměrů.

 

Samozřejmě je nutné hledět na rozpočet, ale chce to opravdu promyslet. Každý den totiž použijete umyvadlo, klozet i vanu nebo sprchový kout, je třeba dbát na to, aby to byly výrobky, na které je spolehnutí a zajistit si takové, které Vám budou dlouho sloužit.

 Rádi Vám poradíme a provedeme Vás současnými trendy i léty ověřenou kvalitou. Spolehněte se na naše zkušenosti, ověřené zpětnou vazbou na klienty.

 

sanitarni ravak

 

 

 

 

 

sanitarni ravak 2

 

Doporučujeme kvalitní české výrobce, jako jsou

partneri ravakpartneri jika

 nebo sanitární keramiku světově proslulých značek:

Výstřižekpartneri rocahüppekaldewei

axorVBpartneri laufen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


 

pár slov pod čarou – vybíráme s vámi sanitární keramiku

 

Společnost RAVAK 

 

Společnost RAVAK a.s. je momentálně největší výrobce vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě, působí ve více než 50 zemích světa. Neustále investuje do výrobních technologií a designové tvorby svých produktů a to jí staví na žebříčku Vašeho favorita pro vybavení koupelny opravdu na vysokou pozici.

 

Projděte si jednotlivé koncepty RAVAK a pochopíte. Ucelený design jednotlivých sérií, smysl pro detail a zpracování a to, že díky RAVAKU jste schopni do opravdu malé koupelny dostat vanu se zástěnou, umyvadlo s odkládací plochou a nábytek, do kterého se vejde vše potřebné. Při rekonstrukcích koupelen a bytových jader jsme díky důmyslnému designu vany ROSA do koupelny umístili i pračku.

 

A dál: sprchové kouty mají technické řešení AntiBlock, které brání zadrhnutí a zkřížení posuvných dveří sprchových zástěn. Tento mechanismus byl otestován na minimální životnost 1 000 000 otevření. Počítali jsme to….čtyřčlenné rodině, kde se bude každý 2x denně sprchovat by trvalo 170 let aby na tuto minimální životnost dosáhli.….AntiBlock tak bez nadsázky slibuje doživotní bezporuchový a tichý chod rámové konstrukce posuvných dílů.

  

cskk4

 

bskk3

    bskk3


 

Kontaktujte nás ještě dnes

Děkujeme vám za zájem o společnost DM Servis. 
Kontaktovat společnost DM Servis je velmi jednoduché. Uítáme e-maily a telefonáty od současných i potenciálních klientů, i pokud chcete jen předběžně konzultovat. Můžete nám kdykoliv zavolat nebo nám napsat e-mail..

Můžete použít i tento kontaktní formulář.

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich Podmínek ochrany osobních údajů.

_dsc0109_web.jpg
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole

Veletržní 562 / 50

170 00 Praha 7

GPS: 50° 6' 2.496" N 14° 25' 27.724" E

Zaparkujte v modré zóně v blízkosti našeho studia, parkovné za Vás uhradíme on-line.

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod.

So: po telefonické domluvě

Naše prostory jsou plně klimatizované.

 

IČO: 61653179

DIČ: CZ7111220028