• Po - Pá: 8:00 - 17:00

KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY

  • Keramické obklady a dlažby
  • Keramické obklady a dlažby
  • Keramické obklady a dlažby
  • Keramické obklady a dlažby
  • Keramické obklady a dlažby
  • Keramické obklady a dlažby

Keramické obklady a dlažby

Ať chceme nebo ne, koupelnu dělají koupelnou zvolené obklady a dlažby. Rada pro výběr keramických obkladů je v zásadě velice jednoduchá věc: uvědomte si, které odstíny Vám dělají dobře. Chladné odstíny (šedá, modrá, bílá) nebo teplé odstíny (béžová, oranžová, hnědá)?  Pustíte se do designových variací s velkými květy? Nepsané pravidlo – lesklý obklad a větší formát opticky zvětší i malou koupelnu. Matný ker.obklad malého formátu ji naopak zmenší.

 

Především nezapomeňte při výběru na kvalitu a to, že rekonstrukci bytu, bytového jádra i rekonstrukci koupelny a WC provádíte právě kvůli životnosti takové stavby. 

 

Pro získání inspirace doporučujeme našim klientům navštívit prodejce keramických obkladů a nechat si zpracovat grafický návrh koupelny předtím, než začneme se samotnou rekonstrukcí. Nabízí třeba společnost Marketis nebo Siko.

 

Ukázka 3D grafického návrhu, podle kterého nová koupelna vzniká:

28

koupelna pohled vana 1

koupelna pohled shora  

 


 

 

 

 

Keramické obklady a dlažby se dělí do různých kategorií podle těchto vlastností: 

  • nasákavost a mrazuvzdornost – tyto vlastnosti vlastně dělí ker.obklady a dlažby na vnitřní a venkovní
  • odolnost proti opotřebení – jinak také otěruvzdornost – pomůže Vám odhadnout jakou životnost bude mít vybraná ker.dlažba – označuje se to PEI, čím vyšší číslo za tímto označením, tím je dlažba odolnější, PEI 1 snad už ani v nabídce nenajdete…. Do koupelny a na chodbu doporučujeme při rekonstrukci koupelny i rekonstrukci panelákového bytového jádra nebo rekonstrukci kuchyně vybírat dlažby z kategorie PEI 3, pokud budete mít co do činění s rekonstrukcí společných prostor Vašeho domu, trvejte minimálně na PEI 4 nebo 5.
  • protiskluznost – velmi důležitá vlastnost pro ty z Vás, kteří se snaží předejít kolizi na keramické dlažbě. Při rekonstrukci koupeny, WC, ale i renovaci chodby, předsíně a týká se samozřejmě i rekonstrukce bytového jádra musíte myslet i na vlastní bezpečnost a bezpečnost svých dětí. Pro místa v bytě, kde předpokládáte chodit v obuvi – jako kuchyň, chodba, vybírejte z kategorie R9 nebo R10 (R9 je nejnižší zvýšená protiskluznost a R13 nejvyšší). Pokud budete chtít keramickou dlažbu použít přímo do sprchy nebo jinam, kde předpokládáte chůzi na dlažbě s mokrou bosou nohou, hledejte v katalogu značku boty na šikmé ploše, protiskluznost se u takto využívaných dlažeb označuje písmeny A nebo B. Zajistíte si tak po rekonstrukci Vaší koupelny nebo rekonstrukci Vašeho bytového jádra také komfort bezpečí.

Kvalitně provedená rekonstrukce Vašeho bytu, bytového jádra nebo koupelny je sice rozpočtově velká investice, ale je to investice na mnoho let. Pokud při rekonstrukci použijeme kvalitní materiály a vybavení, životnost Vašeho nového domova tak několikanásobně prodloužíme. 

Nový domov potom Vám i Vaší rodině bude dělat radost několik desítek let a zajistí Vám prostor a čas na ty důležitější věci v životě!

 

 

INSPIRACE

 

rako1

rako2

17

 


 

Kontaktujte nás ještě dnes

Děkujeme vám za zájem o společnost DM Servis. 
Kontaktovat společnost DM Servis je velmi jednoduché. Uítáme e-maily a telefonáty od současných i potenciálních klientů, i pokud chcete jen předběžně konzultovat. Můžete nám kdykoliv zavolat nebo nám napsat e-mail..

Můžete použít i tento kontaktní formulář.

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich Podmínek ochrany osobních údajů.

_dsc0109_web.jpg
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole

Veletržní 562 / 50

170 00 Praha 7

GPS: 50° 6' 2.496" N 14° 25' 27.724" E

Zaparkujte v modré zóně v blízkosti našeho studia, parkovné za Vás uhradíme on-line.

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod.

So: po telefonické domluvě

Naše prostory jsou plně klimatizované.

 

IČO: 61653179

DIČ: CZ7111220028