• Po - Pá: 8:00 - 17:00

PODLAHOVÉ KRYTINY

 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy
 • Plovoucí podlahy

haro HARO Laminátové podlahy

Krásné, odolné, moderní a snadno se čistí a udržují - takové jsou laminátové podlahy HARO.

 

Bydlení v novém světle


Laminat T100 LA Buche impresso 525661 Int01Dub, pinie, ořech - kdo jiný než specialista na dřevěné podlahy HARO ví více o tom, jak mají vypadat autentické dekory dřevin? Dokonalý obraz přírody našich laminátových podlah místnosti zcela změní, propůjčí jim osobitý charakter a dodá jim na hodnotě. Naše laminátové podlahy se postarají o příjemné bydlení a mají trvalý pozitivní dopad na kvalitu života. Eleganci dřeva nikdo neodolá. Od dřevěné podlahy téměř k nerozeznání! Rozdíl laminátových podlah HARO není vidět jen opticky, jsou to také výjimečně robustní a odolné podlahy s dlouhou životností. U nás můžete vždy požadovat nejvyšší standardy kvality! Bydlete a pracujte v novém světle – s HARO.

 

 

 

 

 

 

 Dřevěné dekory v záři reflektorů

 

Laminat T100 LA Eiche hellgrau 527077 QV Výstup jako na tanečním parketu! Úžasně reálné a naprosto přirozené. Laminátové podlahy HARO vám to ztěžují, odhalit rozdíl od originálu není vůbec snadné. Vzhledem k našim 60letým zkušenostem s výrobou vícevrstvých dřevěných podlah není ani divu. Jako specialista na dřevěné podlahy máme zvláštní cit pro krásné a přírodní dřevěné dekory a víme přesně, jak je nejlépe využít. Vstupte do světa laminátových podlah HARO a dovolte, aby se vaše místnosti staly středem pozornosti.

 

 

 

 

 

 

 

Proč HARO laminát?

 

1. Laminátová podlaha s nejkrásnějšími napodobeninami dřevin

Přední německý specialista na dřevěné podlahy vám nabízí dokonalé dřevěné dekory, které jsou od originálu k nerozeznání. Výběrem různých autentických povrchů, dokonce i dlouhého prkna Gran Via, vzniká přesvědčivý celkový dojem z podlahy, který překvapí v každé domácnosti.

 

2. Nejtišší laminátová podlaha na světě

Know-how se postará o dokonalý vzhled, inovace o lepší komfort a Tritty Silent CT o klid ve vašich místnostech. Díky vybavení naší technologií ComforTec vám můžeme nabídnout nejtišší laminátovou podlahu na světě - hluk prostředí je snížen o neuvěřitelných 60 %**.

 

3. Laminátová podlaha s pravděpodobně nejsnadnější pokládkou

Aby naše podlahy nejen dobře vypadaly, ale aby se i jednoduše pokládaly, vybavili jsme je systémem pokládky Top Connect, který ne nadarmo platí za nejsnadnější systém pokládky na světě.

 

Formát prken a vzory

Každý prostor má své specifické vlastnosti a každý obyvatel své vlastní nároky. A ke splnění jakéhokoli snu o bydlení nabízíme laminátové podlahy HARO v šesti různých formátech: od klasických prken rustikálního vzhledu k trendovým laminátovým prknům Gran Via v extra velkém formátu XXL. Větší výběr, abyste nemuseli dělat tolik kompromisů!

 

Šest různých vzorů splní každý sen o bydlení

 

3-lamela

Tento klasický formát je znám jako „vzor parketa“. Tři lamely na prkně vytváří příjemnou živost.

 
Rozměry HARO laminátového prvku 3vrstvého
 

Rozměry
193 x 1282 mm

2-lamela

Jasnost. Jasnost díky opakující se struktuře: Náš 2lamelový model je absolutním trhákem, je moderní a svěží.

 
Rozměry HARO laminátového prvku 2vrstvého
 

Rozměry
193 x 1282 mm

vzor prkno

Klasika. Zvláště oblíbená podlaha díky své velkorysé optice. Vzor prkno nabízí velkorysost pro mnoho řešení prostoru. I malé prostory mohou být vypadat velkoryse.

 
Rozměry HARO laminátového prvku Campus 4V
 

Rozměry
193 x 1282 mm

Loft 4V

Štíhlost. Moderní alternativa ke vzoru prken je naše štíhlá Loft 4V. Sražená hrana kolem dokola působí výrazně, přitom však ne neklidně.

 
Rozměry HARO laminátového prvku Loft 4V
 

Rozměry
135 x 1282 mm

Campus 4V

Aktuální trend. Formát prkna Campus 4V je fascinujícím propojením velkorysé šířky 243 mm s klasickou délkou vzoru prkna 1282 mm. Zvýrazněná struktura vytváří sraženou hranu na všech čtyřech stranách.

 
Rozměry HARO laminátového prvku Campus 4V
 

Rozměry
243 x 1282 mm

Gran Via 4V

Gigant: Náš formát dlouhých prken Gran Via 4V rozšiřuje paletu! S trendovým formátem v délce 2200 mm a šířce 243 mm vzniká plastický design, díky němuž prostor působí prostorněji. Zvláštní délka a čtyřstranně sražená hrana nechávají charakter prkna ještě více vystoupit.

 
Rozměry HARO laminátového prvku Gran Via 4V
 

Rozměry
243 x 2200 mm

 

Autentické povrchy a dekory

Díky dlouholetým zkušenostem se zušlechťováním dřevěných podlah HARO, jako nikdo jiný, zcela ovládá přirozenou a plastickou prezentaci dřevin. Lidé, kteří oceňují maximální autenticitu, naleznou u HARO vizuálně působivé možnosti. Od hladkých povrchů po složité struktury, které se od pravého dřeva dají sotva rozeznat. Dekory laminátových podlah HARO mají vzhled skutečného dřeva. Důsledně propracované až do nejmenšího detailu, laminátové podlahy mají póry, struktury a dokonce i autentické trhliny.

 
HARO Laminát s matným povrchem

mat

Hladkost bez kartáčování s přírodně matným vzhledem.

HARO Laminát s porézním povrchem

pór

S lehkými póry a hedvábně matným leskem.

HARO Laminát s porézním matným povrchem

pór mat

S lehkými póry a přirozeně elegantním vzhledem.

 
 
HARO Laminát s porézním rustikálním povrchem

pór rustikální

Expresivní povrch, jehož strukturu póru ucítíte i na dotek. Díky souhře matného a lesklého efektu má tento povrch velmi originální vzhled.

HARO Laminát s kartáčovaným povrchem

kartáčovaný

Je cítit jako textura pravého dřeva.

HARO Laminát s kartáčovaným matným povrchem

kartáčovaný mat

Jako textura pravého dřeva. Matný vzhled zvýrazňuje přirozený dojem.

 
 
HARO laminát s porézním matným povrchem

jemný mat

Pocitově sametový měkký povrch. Přirozený mat s lehce lesklým efektem ve struktuře.

HARO Laminát s povrchem authentic

authentic

Téměř žádný rozdíl v porovnání s pravým dřevem. Struktura a dekor jsou v souladu. Stupeň lesku připomíná uzavřený povrch.

HARO Laminát s matným povrchem authentic

authentic mat

Téměř žádný rozdíl v porovnání s pravým dřevem. Struktura a dekor jsou v souladu. Povrch vypadá jako ošetřený přírodním olejem. U prken navíc ještě lehký lesk v pórech.

 
 
HARO Laminát s čelní a podélnou sraženou hranou

čelně a podélně sražená hrana

Nejen na podélných stranách, ale také napříč jsou hrany sraženy – pro ještě plastičtější vzhled. Odborně se toto nazývá čelní a podélná sražená hrana.

 
 
 
 

I při výběru dekoru nabízíme téměř vše, na co si vzpomenete: od velmi světlých dřevěných dekorů laminátových podlah jako Snow Pine handscraped* a sněhově bílému dubu authentic* po velmi tmavé dekory kouřového dubu achat authentic* nebo Black Oak s kartáčovaným povrchem*, od klidného dubu Contura v kamenně šedé barvě authentic* po excentrický vzhled Pinie Pacifico s kartáčovaným mateným povrchem*. Nabídka laminátových podlah HARO je stejně rozmanitá jako přání zákazníků.


 • Koberce
 • Koberce
 • Koberce
 • Koberce
 • Koberce
 • Koberce
 • Koberce

Nabízíme nepřeberné množství podlahových krytin podle druhu materiálu, techniky výroby, konstrukce a povrchové úpravy v mnoha barvách a designech, v rozdílných kvalitách a s vlastnostmi od běžných po speciální.

Součástí nabídky je prodej materiálů nezbytných k pokládce krytin - nátěrové a vyrovnávací hmoty, lepidla a další.

Doplňkový prodej zahrnuje bytový textil, zdravotní matrace, garnýže, kobercové lišty a profily.

 

Bytové koberce

V nabídce je široká škála provedení v různých barvách, potiscích a designu, v praktických šířkách od nejlevnějších až po luxusní.

koberec metraz bytove

 

Zátěžové koberce

Pro kancelářské prostory, hotely a bankovní domy jsou určeny reprezentativní krytiny s vysokými nároky na praktičnost a kvalitu.

zatezak net

 

Běhouny

U nás najdete v různých šířích a barvách s určením do chodeb, hal a jako krytina schodů.

behoun net

 

Objektové čtverce

Vybírat můžete i z vysokozátěžových koberců na speciálních podložkách v provedení velur i smyčka určených do hal, kanceláří a chodeb s možností změny umístění.

foto ctverce 4 v

 

Kusové koberce

Chcete zútulnit a oživit svůj domov? Nechte se inspirovat na naší prodejně! Předvedeme vám kusové koberce v různých velikostech, bohaté barevné škále, aktuálních designech a materiálovém provedení od nejlevnějších umělých vláken až po vlněné klasické a originální luxusní.

moderni kusovy koberec 1


 • PVC, Viniliové podlahy
 • PVC, Viniliové podlahy
 • PVC, Viniliové podlahy
 • PVC, Viniliové podlahy
 • PVC, Viniliové podlahy
 • PVC, Viniliové podlahy
 • PVC, Viniliové podlahy

logo fatra

PVC PODLAHY

LINO Fatra – podlaha s tradicí

 

Nová kolekce LINO od 1.4.2017 s novými dekory Comfort, Grit a Wood.

LINO Fatra – elegantní na pohled, s vynikajícími užitnými vlastnostmi uvnitř. Jedná se o pvc podlahu, která obsahuje širokou nabídku vzorů v provedení homogenním a heterogenním.

Homogenní PVC podlahy – jsou v celé své tloušťce stejného složení i provedení. Nášlapná (užitná) vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny.

Heterogenní PVC podlahy – skládají se ze tří vrstev, odlišujících se od sebe buď složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny.

PVC podlaha LINO Fatra se vyznačuje vysokou odolností vůči zátěži i opotřebení. Dokáže zamezit poškození při chemickém působení i vlivu kolečkových židlí. Podlahy LINO Fatra je vhodná pro instalaci podlahového topení, snadná na údržbu a při kontaktu s vodou nehrozí žádné vzedmutí.

 

PVC V DÍLCÍCH LINO

 

LINO elektrostatik AJedná se o homogenní podlahové krytiny.

Mezi PVC v dílcích řadíme ELEKTROSTATIK, DYNAMIK (podlahové krytiny se speciálními elektrickými vlastnostmi, formáty) a PRAKTIK N.

Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním jako jsou školy, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly a jiné veřejné prostory.

 

 

 

 

 

 

 

  VÝHODY PRODUKTU

 • atraktivní vzhled
 • vysoká odolnost vůči opotřebení
 • vysoká chemická odolnost povrchu
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • dobrý teplotní vjem
 • snadná údržba
 • odolnost proti vlivu kolečkové židle
 • pokládání na pružný podklad
 • vzájemná kombinovatelnost dezénů
 • ekonomická výhodnost
 • antialergické prostředí
 • garance až 10 let

PVC V ROLÍCH LINO

 

LINO NFE super

 

Do této kategorie řadíme heterogenní podlahové krytiny:

DOMO

NOVOFLOR EXTRA Comfort / Grit / Wood / Optimal / Vario / Super / Styl/ Ideal  / Amos

NOVOFLOR STANDARD Klasik / Kolor

DUAL

Nová kolekce LINO je od 1.4. 2017 rozšířena o dekory Comfort, Grit a Wood. Heterogenní podlahové krytiny se skládají z několika vrstev, odlišujících se od sebe složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikaci v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

 

 

 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • atraktivní vzhled
 • vysoká odolnost vůči opotřebení
 • vysoká chemická odolnost povrchu
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • dobrý teplotní vjem
 • snadná údržba
 • odolnost proti vlivu kolečkové židle
 • pokládání na pružný podklad
 • vzájemná kombinovatelnost dezénů
 • ekonomická výhodnost
 • antialergické prostředí
 • certifikovaná kvalita garance až 10 let

 

PVC S ELEKTRICKÝMI VLASTNOSTMI

 

LINO NFE statikSD

Tyto podlahoviny jsou určeny do prostor s požadavkem na elektrostaticky vodivé provedení.

Řadíme sem kolekce ELEKTROSTATIK/DYNAMIK Novoflor Extra Statik SD.

Nacházejí uplatnění v místech s nebezpečím výbuchu, laboratořích či ve zdravotnictví, nebo naopak v prostorách s požadavkem na antistatické provedení podlah, např. v počítačových sálech, v místech pro výrobu elektronik, v oblasti telekomunikací atd.

 

 

 

 

 

 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • atraktivní vzhled
 • vysoká odolnost k opotřebení
 • vysoká chemická odolnost povrchu
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • dobrý teplotní vjem
 • snadná údržba
 • odolnost proti vlivu kolečkové židle
 • pokládání na pružný podklad
 • vzájemná kombinovatelnost dezénů
 • ekonomická výhodnost
 • antialergické prostředí
 • certifikovaná kvalita garance až 10 let

VINYLOVÉ DÍLCE

Vinylová podlaha, která s vámi bude držet krok

Výběr podlahy je jedním z klíčových bodů při řešení každého interiéru. Vinylové podlahy si právem získávají stále více příznivců. Lze je užít prakticky ve všech provozech, jsou nenáročné na údržbu, vizuálně velmi atraktivní a odolné.

Vinylové dílce lze užít jak v privátním, tak komerčním sektoru. Za ocenění stojí také široká škála dekorů, díky které je lze užít v moderních i rustikálně laděných interiérech.

 

VINYLOVÉ DÍLCE THERMOFIX

 

Thermofix jasan brick 800x600 1

Produkt logo Fatra logo Fatra Thermofix modre

 

Thermofix® je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích vyráběná od roku 2003. Díky své konstrukci patří mezi nejkvalitnější podlahy na světe. V nabídce je 52 dekorů v imitaci dřevakamene či koberců.

Fatra poskytuje na materiál garanci 10 let. Podlahová krytina Thermofix® je opatřena všemi mezinárodně uznávanými certifikáty příslušných certifikačních autorit. Podlahové dílce jsou vyráběny v podmínkách systému managementu kvality a environmentálního managementu, které jsou ve shodě s ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001.

 

 

 

 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • odolnost podlahoviny k vlhkému prostředí
 • vysoká odolnost k opotřebení
 • vynikající rozměrová stálost
 • vysoká chemická odolnost povrchu
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • dobrý teplotní vjem a snadná údržba
 • velmi nízká úroveň hluku
 • odolnost proti vlivu kolečkové židle
 • pokládání na pružný podklad
 • vzájemná kombinovatelnost dezénů
 • ekonomicky výhodná i pro členité prostory

 

VINYLOVÉ DÍLCE IMPERIO

 

Imperio e1454590514253Produkt logo Fatra Imperio png modre

 

Imperio je speciální heterogenní vinylová podlahovina v dílcích.

Díky technologii termostabilizace získala vylepšené vlastnosti jako je vysoká rozměrová stálost, zvýšená tuhost a zlepšení tepelné roztažnosti.

 

 

 

 

 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • přírodní vzhled imitující dřevo
 • odolnost k vlhkému prostředí
 • odolnost proti poškrábání a oděru
 • velmi snadná údržba
 • nízká úroveň hluku
 • vhodnost pro podlahové vytápění
 • zdravotní nezávadnost

 

PLOVOUCÍ VINYLOVÉ PODLAHY

Podlaha na jeden CLICK

Věříme, že podlaha již není v dnešní době ryze praktickou věcí a základní nutností, ale i důležitým dekoračním prvkem, který udává náladu celého interiéru. Proto se plovoucí vinylové podlahy snaží držet krok s nejnovějšími trendy v této oblasti.

Kombinují v sobě inovace v konstrukci podlahových krytin, bohaté zkušenosti odborníků z Fatry a moderní trendy interiérového designu. Z tohoto spojení vzešly luxusní produkty nové generace.

 

FATRACLICK

 

Fatraclick borovice karibská 800x600 1Produkt logo Fatra Fatraclick png modre

 

Konstrukce FatraClicku účelně kombinuje přednosti vinylových a klasických plovoucích podlah. Díky tomu se tato podlahovina vyznačuje skvělými vlastnostmi.

V nabídce je řada dekorů imitujících dřeviny jako dub, javor, kaštan či ořech. Výjimečnost podlahám dává autentická kresba přírodního dřeva nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na dotek. Na výběr je ze široké palety odstínů podlah od světle béžové, přes cappuccino, či odstíny šedé až k tmavě hnědé barvě.

 

 

 

 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dokonalý design imitující dřevo
 • rychlá a snadná pokládka bez lepení
 • vynikající zvuková izolace
 • antibakteriální povrchová úprava
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • patentovaný zámkový systém Uniclic®
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • garance 10 let

 

 

RS-CLICK

 

interier THX 1 e1458821266971Produkt logo Fatra logo RS click modré

 

Nejoblíbenější vzory z řad lepených vinylových dílců byly upraveny do podoby plovoucích podlah a daly tak vzniknout novince s názvem RS-click.
Vzory dokonale imitují dřeviny z celého světa a dodají tak jakémukoli interiéru zcela novou, stylovou atmosféru.
Podlaha RS-click je tím pravým doplňkem pro ty, kteří se chtějí spolehnout na kvalitní provedení a zároveň chtějí mít svobodnou volbu při výběru designového provedení.

 

 

 

 

VÝHODY PRODUKTU

 • dokonalý design imitující přírodní materiály
 • rychlá a snadná pokládka bez lepení
 • vynikající zvuková izolace
 • antibakteriální povrchová úprava
 • možnost pokládky na podlahové topení
 • zvýšená odolnost proti špinění a běžným chemikáliím
 • záruka 10 let

 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum

forbo flooring logo

 

Forbo Flooring je celosvětový výrobce vysoce kvalitních bytových a komerčních podlahovin. Pro každý projekt můžeme dodat "komplexní řešení" kvalitních podlahových krytin a to vše od jednoho zodpovědného dodavatele.

 

Přírodní vítěz! Linoleové produkty společnosti Forbo Flooring se značkou Marmoleum jsou přírodní podlahové krytiny spojené s udržitelností, odolností, vysokou kvalitou a inovativním designem. Produkty Marmoleum nabízí řešení pro doslova jakýkoliv typ použití. Více než 300 barvev a více než 12 různých struktur, jsou k dispozici ve formě pásů a modulárních dílců.

 

Marmoleum Solid

1180x664 Marmoleum Walton 171 4 B solidPrezentuje čistý, přirozený charakter linolea Marmoleum. Hrdě představujeme naši aktualizovanou kolekci podlah Marmoleum Solid, která kombinuje atraktivní, moderní design s bezkonkurenční všestranností a inovacemi. Objevte naší novou řadu Cocoa, kde jsme přidali slupky z kakaových bobů pro vytvoření jedinečného zrnitého vzhledu. Nebo se podívejte na reliéfní strukturu břidlice, která kombinuje nadčasový vzhled kamene s vřelostí a přirozeností produktu Marmoleum. Prozkoumejte, jak může být Marmoleum výrazné s řadami naší kolekce Solid: Concrete, Cocoa, Piano, Slate a Walton.

 

 

 

 

 

 

Marmoleum Linear

1480408117154 B linearVymezuje prostor Naše inovovaná kolekce Marmoleum Striato představuje atraktivní lineární podlahové dekory jak v hřejivě neutrálních, tak i ve vyhraněných jasných barvách. Organický lineární dekor dodává vaší podlaze přirozenou domácí atmosféru. Dekory řady Striato Textura přidávají hmatový vjem k našim krytinám Striato. Přirozený reliéf vytváří živou podlahu, která si pohrává s jemnými stíny a světlem. Kliknutím na obrázky níže můžete objevit 3 řady kolekce Marmoleum Striato.

 

 

 

 

 

 

Marmoleum Marbled

1484735181247 marbledKolem světa v 90 barvách. Mramorovaná kolekce je tentokrát představena v obrovské škále barev, kombinující výraznější a jemnější mramorované vzory v jednom přehledu. Mramorované dekory mohou kombinovat tři až osm různých barev, které se mohou lišit intenzitou a kontrastem. Někdy vytváří silný, výrazný kontrast jako skutečný mramor, jindy jsou barvy jemnější jako u nástěnných maleb. Klikněte na obrázky níže, abyste si prohlédli naše mramorované řady Real, Fresco a Vivace.

 

 

 

 

 

 

Marmoleum Modular dílce

1484737101554 modularNová a originální! Tato nová kolekce Marmoleum® Modular je kolekcí, která příjemně překvapí. Nabízíme vám 46 barev a designů, ze kterých můžete vytvořit inspirující podlahy, které bezvadně zapadnou do vašeho interiéru. Jsou zde čtyři nové rozměry dílců, od extra velkých (75x50), po malé (25x25). A mezi ně jsme vytvořili dvě odpovídající varianty (50x50) a (50x25), jež doplňují nabídku.

 

 

 

 

 

 

 

Akustické linoleum

1180x664 Marmoleum Decibel library akustickeAkustické linoleum nabízí linoleovou podlahovou krytinu, jež dosahuje akustického útlumu díky speciální izolační vrstvě, která je pevně spojena s linoleem v rolích. Tímto způsobem může být dosaženo zvýšení kročejové neprůzvučnosti až o 18dB.

 

 

 

 

 

 

 

Vodivé linoleum

1485864651434 vodiveMarmoleum® Ohmex je linoleum, které splňuje vyšší požadavky na elektrickou vodivost. Elektrický odpor je snížen na hodnotu < 1-10 8 Ω (EN1081) a zajišťuje bezpečnost osob a ochranu zařízení citlivých na elektrostatický náboj.

 

 

 

 

 

 

 

Sportovní linoleum

1480421971864 B sportovniMarmoleum Sport je k dispozici ve 12 barvách, které byly navrženy přesně podle vzorů barev nejčastěji používaných ve sportovních halách. Barvy mohou být vzájemně kombinovány tak, aby vymezily nebo zdůraznily hrací plochu používanou pro určité druhy sportů a kryjí případnou špínu.

 

 

 

 

 

 

 

Furniture Linoleum

1485872119138 furnitureNábytkové linoleum Forbo je přírodní materiál, které dodává finální pocit a dojem všem moderním povrchům nábytku jako jsou stoly, židle, stoličky, skříně, dveře, dělící příčky aj. Je známé pro svoji eleganci a trvanlivost. Matný povrch je příjemný na dotyk a jeho jemná textura jej činní unikátním při řešení povrchu nábytku.

 

 

 

 

 

 

 

Marmoleum Mendini

1484728510182 mendiniV úzké spolupráci s italským architektem Alessandro Mendinim vytvořila společnost Forbo 6 inovativních designů podlahy. Každý z nich je k dispozici ve formě vícebarevných panelůvytvořených pomocí vodního paprsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aquajet

1484727445076 aquaTechnologie řezání vodním paprskem Aquajet umožňuje vytvoření těch nejsložitějších vzorů a dovoluje nekonečnou kreativitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kontaktujte nás ještě dnes

Děkujeme vám za zájem o společnost DM Servis. 
Kontaktovat společnost DM Servis je velmi jednoduché. Uítáme e-maily a telefonáty od současných i potenciálních klientů, i pokud chcete jen předběžně konzultovat. Můžete nám kdykoliv zavolat nebo nám napsat e-mail..

Můžete použít i tento kontaktní formulář.

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich Podmínek ochrany osobních údajů.

_dsc0109_web.jpg
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole

Veletržní 562 / 50

170 00 Praha 7

GPS: 50° 6' 2.496" N 14° 25' 27.724" E

Zaparkujte v modré zóně v blízkosti našeho studia, parkovné za Vás uhradíme on-line.

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod.

So: po telefonické domluvě

Naše prostory jsou plně klimatizované.

 

IČO: 61653179

DIČ: CZ7111220028