• Po - Pá: 8:00 - 17:00

DVEŘE

  • Dveře
  • Dveře
  • Dveře

Dveře

Dveře jsou duší každého interiéru, linkou, která Vás vede celým domem nebo bytem, proto je při rekonstrukci bytu nebo rekonstrukci domu třeba dbát také na jednotný design dveří, které Vám pomohou vytvořit harmonický interiér v jednotném stylu.

I zde rádi doporučujeme českého výrobce, společnost HANÁK nábytek a.s., který hledí nejen na kvalitu a bezchybný servis ale při výrobě dbá na ekologicky šetrné postupy a používá nezávadné materiály a laky.Tyto dveře vlastně nemají v České republice adekvátní konkurenci.Kostrukce i úžasný design, v kvalitě typické pro značku HANÁK.

 

DVEŘE VERONA

Romantický nádech dveřím dodává okrasná římsa a pískované motivy na skle.Je to výrazný prvek, který se jinde neopakuje.Kazetové dělení dveří je variabilní, dveřní křídlo může být plně nebo proložené sklem. Vyrábí se v lakovaném provedení, ve vysokém lesku, ale i matu.

 

hanak dvere verona 1

  

Dveře MILLENIUM

Dveře Millenium jsou v této chvíli nejoblíbenější a nejprodávanější dveře našich klientů. Jejich jednoduchý tvar, neomezená barevná škála, lakovaný povrch - tedy ten nejlepší povrch, který si můžete do svého interiéru dopřát.

 

hanak dvere millenium

 

Dveře SPACE

Dýhované dveře, které zaujmou především charakterem kresby dřeva. Společnost HANÁK velice dbá na výběr svých partnerů a proto může zajistit, že její dveře i v dýhovaném provedení Vám budou dlouho věrným společníkem. V nabídce jsou jak ve vertikální, tak i v horizontálním provedení dýhy. Vyrábí se také s prosklením.

 

hanak dvere space

 

Dveře FLAT

Výrobní UNIKUM - dveře, které splynou se stěnou - dveřní křídlo plně navazuje na plochu stěny. Kontrast barvy dveřního křídla v provedení lak vysoký lesk a matná plocha stěny.Vyrábí se také v dýhovaném provedení.

 

hanak dvere flat 

 

Dveře MATRIX

Dveře MATRIX jsou ukázku mistrovkého řemeslného zpracování. Základem je precizní sesazení dýhy, které vytváří nevšední efekt. 

 

hanak dvere matrix

 

Dveře SPIRIT

Dveře SPIRIT vpustí světlo dovnitř. Skleněná výplň z bezpečnostního kaleného skla je uchycena bezránovým systémem. Vyrábí se také v dýhovaném provedení.Na obrázku jsou v provedení lak mocca - mat.

 

hanak dvere spirit 

 

Dveře STORM

Dveře STORM harmonicky propojují dýhu pod 45°, detail pokračuje také na zárubních. Je to spojení estetiky a funkčnosti. Jednoduchý design je docílen zasklením bez rušivých zasklívacích lišt

 

hanak dvere storm

 

Dveře MILANO

Dveře MILANO jsou propojením stylu, elegance a nadčasovosti. Úžasná kombinace - vysoce kvalitní matný lak v bílé barvě a ručně broušené linie tmavé patiny nejen na dveřích, ale také na zárubních.Nabízejí se i v dalších variantách, barvách dle RALové stupnice, je možné zvolit i variantu prosklenou.

 

MILANO

 

Dveře FLY

Celoskleněné dveře FLY - vnímejte dveře jiným způsobem. Sklo ve spojení se zárubní HANÁK - ať už v lakovaném nebo dýhovaném provedení. Můžete volit nejen provedení zárubní, ale také skleněné výplně. Na obrázku je sklo planibel šedý, čirý.

 

hanak dvere fly

 

Dveře PARIS

Dveře PARIS jsou stvořeny pro ty, kteří hledají reprezentativní interiérové dveře.Jsou naprosto vyjímečné díky materiálu - kořenová dýha ořech - v lesku.

 

hanak dvere paris

 

Dveře MILLENIUM posuvné

Posuvné dveře vhodné pro prostor, kde klasické otevíravé dveře zamezují pohodlnému vstupu a pohybu v bytě. V nabídce najdete bohatou barevnou škálu lakovaného provedení jak ve vysokém lesku, tak i v matu.

 

hanak dvere millenium posuv 


 

Kontaktujte nás ještě dnes

Děkujeme vám za zájem o společnost DM Servis. 
Kontaktovat společnost DM Servis je velmi jednoduché. Uítáme e-maily a telefonáty od současných i potenciálních klientů, i pokud chcete jen předběžně konzultovat. Můžete nám kdykoliv zavolat nebo nám napsat e-mail..

Můžete použít i tento kontaktní formulář.

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich Podmínek ochrany osobních údajů.

_dsc0109_web.jpg
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole

Veletržní 562 / 50

170 00 Praha 7

GPS: 50° 6' 2.496" N 14° 25' 27.724" E

Zaparkujte v modré zóně v blízkosti našeho studia, parkovné za Vás uhradíme on-line.

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod.

So: po telefonické domluvě

Naše prostory jsou plně klimatizované.

 

IČO: 61653179

DIČ: CZ7111220028